PENTOOLS Marker z okrągłą końc. 4,3 mm

N50-PR04ABCEU

Idealny do trwałego znakowania, w tym kontroli jakości i znakowania różnych części

Posiada trwałą i wytrzymałą końcówkę, która zachowuje swój kształt przez długi czas bez strzępienia, idealna do użytku w trudnych warunkach

Solidna aluminiowa obudowa odpowiednia również do stosowania w uchwytach maszynowych

Wodoodporny marker do trudnych zadań

Do użytku na prawie każdej powierzchni, w tym na szkle, metalu,  drewnie i tworzywach sztucznych

O produkcie

Markery permanentne z serii „Pentel Pen” to wysokiej jakości, wszechstronne
i poręczne pomoce na co dzień do szerokiego zakresu zadań związanych
z oznaczaniem i etykietowaniem. Końcówka markera jest niezwykle wytrzymała, nawet przy użyciu na szorstkich powierzchniach. 

Markery permanentne posiadają aluminiową obudowę w poręcznym, tradycyjnym formacie, dzięki czemu są łatwe i wygodne w trzymaniu dla każdego użytkownika. Obudowa jest również wystarczająco wytrzymała, aby można ją było stosować w obrabiarkach. Dzięki tym cechom wytrzymała i trwała końcówka Pentel Pen jest idealnym wyborem do codziennych zadań znakowania i etykietowania. Oferując imponującą niezawodność i jakość, markery permanentne z serii „Pentel Pen” są częścią gamy produktów Pentel od ponad 60 lat. 

Atrament permanentny w tych markerach nadaje się do stosowania na szerokiej gamie materiałów, w tym na szkle, metalu, drewnie i tworzywach sztucznych,
i nadaje się do użytku nawet w trudnych warunkach.  „Pentel Pens” to praktyczne markery do uniwersalnego zastosowania – od warsztatu po biuro lub przemysłową linię produkcyjną.


W opakowaniu:

  • 2 x N50S-A (czarny)
  • 1 x N50S-B (czerwony)
  • 1 x N50S-C (niebieski)

Kod kreskowy

Koszyk

Koszt dostawy:

6,00 zł

Wartość zamówienia:

78,00 zł